historie firmy - Defro - automatické kotle na tuhá paliva, uhlí, dřevo, pelety, Defro, Optimahistorie firmy

Zvětšit

2010- zřízení laboratoře pro komplexní testování kotlů spolupracujících s našimi ovládacími členy v různých konfiguracích.

2009 rok- Stěhování firmy do nového sídla v Bulowicích. Část výroby zůstává nadále v Andrychowě.

2008 rok- vytvoření nového ovládacího prvku pro naše zařízení založeného na regulačním algoritmu PID.
Dějiny naší firmy představují především lidé, kteří je tvoří, jejich znalosti, zkušenosti, angažovanost a vytrvalost. Tech nejsou jen ovládací prvky pro kotle ústředního topení, ale zabýváme se rovněž spotřební elektronikou. Naše doplňující činnost zahrnuje tabule pro sportoviště, ovladače pro čistírny odpadních vod, pěstírny žampionů, chladírny, medomety …
Naše plány do budoucna jsou zachovat dobré vztahy s odběrateli našich výrobků, získání nových zákazníků, tvorba nových kvalitních výrobků.

2006/2007 -další léta představují práce na zdokonalení ovladačů, aby byly spolehlivější a příjemnější na obsluhu. Naše ovladače cestují také do zahraničí - do Rumunska, Česka a na Slovensko.

2006- mílový krok představuje zahájení prodeje ovladačů pro Defro, giganta na polském trhu kotlů

2005/2006- začátek spolupráce s dalšími velkými výrobci kotlů: Per-Eko, Termo-Tech, Rakoczy, Kotły Żywiec. Pro Termo-Tech vznikají ovladače ke kotlům na biomasu (pelety, oves).

2005 - předěl v rozvoji firmy; ovladače pro firmu SAS: velkého hráče na trhu kotlů ústředního topení, investice do strojového parku (automat Pick&Place, stroj na pájení vlnou, plotr, vstřikovací stroj...).

2004 - vznikají další modely ovladačů, především pro místní výrobce kotlů, Zgoda a Stalmark.

2003 - Janusz Master a Paweł Jura zakládají firmu TECH. Původní činností byla výroba informačních tabulí pro sportoviště. Zároveň se hledá výrobek z oblasti elektroniky, který by dovolil „roztáhnout křídla” a rozšířit oblast činnosti. Trefou do černého se ukázal ovladač oběhového čerpadla pro vodu v instalaci ústředního topení. Prvním odběratelem ovladačů byla firma Turdus. Spolehlivý ovladač ST-20 se těšil značnému zájmu na trhu.

http://lekarnuonline.com/riselle/
Tehdy byl stanoven hlavní směr činnosti firmy - výroba řídících prvků pro kotle ústředního topení.