10 důvodů proč vybrat kotel DEFRO - PROČ VYBRAT DEFRO? - Defro - automatické kotle na tuhá paliva, uhlí, dřevo, pelety, Defro, Optima10 důvodů proč vybrat kotel DEFRO

1)ZKUŠENOSTI
DEFRO
je vůdčí firmou ve výrobě kotlů a kovoprůmyslu.
Mají téměř 40 let rozsáhlé zkušenosti se zpracováním vysoko kvalitní ocele.

2) FLEXIBILITA
DEFRO je rodinný podnik, kde se vlastníci přímo podílejí na vývoji a činnosti.
Zavazujeme se novým výzvám, bereme v úvahu zpětnou vazbu z trhu a vaše komentáře.

3)TEAM
DEFRO je moderní, efektivní a profesionálně pracující společnost. S dostatečným počtem zaměstnanců a vedoucích pracovníků. Zaměstnáváme více než 500 lidí, spolupracujeme s více než 1000 distributorů kotlů a s více než 3000 montážních firem.
Každým rokem
opouští výrobní linku téměř 40 tisíc kotlů.

4)POMOC
DEFRO jako JEDINÝ výrobce kotlů nabízí 24 hodinový servis k dispozici 7 dní v týdnu, včetně svátků a s technickým poradenstvím. V případě problémů s kotlem vám odbornou pomoc podáme i kdykoliv telefonicky.

5)SERWIS
DEFRO poskytuje servisní síť na nejvyšší úrovni. Více než 100 techniků, kteří vady odstranit do 48 hodin * S neustálým rozvojem naší obchodních a servisních center v celé EU je okamžitý přístup k originálním náhradních dílů a spotřebního materiálu.
* Podmínky záruky sou uvedeny v návodu

6)KVALITA
DEFRO výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a ty zaručují odolnost a spolehlivost. Díky přísné kontrole ve všech fázích výroby, jsou dodávány pro ty nejnáročnější zákazníky.

7)BEZPEČNOST
DEFRO před zavedením sériové výroby nejprve prototyp podstoupí sérii testů v laboratoři emisí. Kotle jsou dále testovány nezávislými subjekty jakosti. Naše kotle splňují všechny požadavky EU a všechny mají potřebné certifikáty o shodě s evropskými normami.

8) PRECISNOST
DEFRO jako jediný výrobce kotlů máme největší množství moderních strojů a výrobních linek. Pokročilé technologie nám umožňují rychle implementovat produkty a výrobu vysoce kvalitních výrobků. Které splní očekávání našich zákazníků.

9) PRODUKT
DEFRO výrobkem získáte estetické, funkční a levné vytápění.
Jeho výhodou je velmi vysoká účinnost / až 92,5% / a nízkými emisemi škodlivých látek pro životní prostředí.
Velké množství bezpečnostních prvků je standart v našich produktech
Díky neustálým inovacím, umožňuje nyní ovládání kotle prostřednictvím moderní řídící jednotce, internetu a SMS.

10)CENA
DEFRO kotle jsou dodávány společně s kompletním vybavením. Bez dalších skrytých doplatků.
To zajistí vysokou úroveň bezpečnosti a snadné použití.
Např. pouze kotle DEFRO s hořákem UNI jsou v základu vybaveny hasícím systémem, který je velmi důležitým prvkem pro zajištění bezpečnosti provozu, hlavně při topení obilím, pelety…

<< Zpět